Agent ds. udoskonalania

Dla naszego klienta, znanej na rynku firmy z branży kosmetycznej i środków czystości, szukamy obecnie utalentowanych kandydatów do pracy w charakterze chemika ds. rozwoju produktu. Jeśli jesteś dociekliwy, dokładny, zależy Ci na rozwoju i awansie, przeczytaj uważnie nasze ogłoszenie.

AGENT DS. UDOSKONALANIA

 Opis stanowiska:

  • koordynowanie procesu wdrażania modelu ciągłego doskonalenia
  • wdrażanie i propagowanie założeń modelu w oparciu o zasady Lean Manufacturing
  • realizowanie projektów optymalizacyjnych
  • koordynacja metod organizacji pracy (5S, standaryzacja pracy, KANBAN)
  • wdrażanie narzędzi ciągłego doskonalenia (m. in. rozwiązywanie problemów)
  • planowanie, prowadzenie oraz aktywne uczestnictwo w warsztatach Kaizen

Wymagania:

  • praktyczna znajomość technik i metod ciągłego doskonalenia
  • umiejętność stosowania w praktyce narzędzi Problem Solving
  • doświadczenie w realizacji projektów optymalizacyjnych zdobyte w środowisku produkcyjnym – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Powerpoint – zaawansowany)
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • otwartość, komunikatywność
  • orientacja na realizację celów
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • umiejętność przekazywania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w zespole specjalistów, charakteryzującym się partnerską atmosferą
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeśli spełniasz opisane wymagania i chciałbyś się spełnić na takim stanowisku, wyślij już dziś swoje CV.