Doradca klienta z językiem niemieckim

Znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym i chcesz poszerzać swoje umiejętności lingwistyczne?  Pracuj z nami i daj sobie szansę na bezpłatną naukę języka angielskiego. Zapoznaj się bliżej z naszą ofertą pracy i aplikuj już dziś. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Opis stanowiska:

  • posprzedażowa obsługa klienta w języku niemieckim (mail, telefon); zmiana oraz anulacja zamówień
  • przekazywanie informacji na temat etapu realizacji zamówienia
  • udzielanie informacji dotyczących oferowanych produktów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (C1/C2) – praca wyłącznie z klientami niemieckojęzycznymi
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego oraz prywatną opiekę medyczną – Medicover
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • dodatkowe benefity z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.