Operator Spycharki – Janów Lubelski

Dla jednego z naszych klientów, jednego z Generalnych Wykonawców na polskim rynku budowlanym, szukamy obecnie kandydatów do pracy w charakterze operatora spycharki. Jeśli szukasz nowego wyzwania i chcesz zdobyć doświadczenie, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj już teraz!

Miejsce pracy:

  • Janów Lubelski

Zadania:

  • Wykonywanie czynności mających na celu przygotowywanie oraz realizacji celów związanych z budową
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Obsługa maszyny CAT D6

Oczekiwania:

  • Uprawnienia klasy I lub II pozwalające na operowanie spycharką
  • Mile widziane doświadczenie
  • Ważne testy psychologiczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność
  • Uczciwość

Oferujemy:

  • Współpracę i wsparcie doświadczonego zespołu
  • Możliwość współpracy przy innych projektach budowlanych w przyszłości