Recruitment Consultant [electrical & mechanical trade]

Obecnie AA Euro Recruitment Poland poszukuje energicznego rekrutera wyspecjalizowanego w branży construction.
Szukamy osoby doświadczonej w rekrutacji na stanowiska specjalistów – głównie elektryków i mechaników.
Jeśli znasz język angielski, potrafisz wyszukać fachowców, lubisz pracę z ludźmi i zależy Ci
na dobrej atmosferze w miejscu pracy – dołącz do naszego biura w Toruniu!

Recruitment Consultant
[electrical & mechanical trade]

OPIS STANOWISKA:

  • realizacja zamówień od Klientów
  • redagowanie ogłoszeń o pracę i szukanie dobrych źródeł fachowców
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów do projektów na trenie całej Europy
  • weryfikacja kwalifikacji pozyskiwanych kandydatów (zwłaszcza w zakresie certyfikatów i uprawnień, potrzebnych do pracy w poszczególnych krajach europejskich)
  • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników
  • raportowanie do Klienta i Przełożonego

WYMAGANIA:

  • udokumentowane doświadczenie w rekrutacji specjalistów elektryków i mechaników – warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z językiem)
  • umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office szczególnie Excel
  • czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie z zagranicznymi korzeniami na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • miłą atmosferę pracy w zgranym, sympatycznym zespole
  • pracę w nowoczesnym biurowcu

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim.