Key Account Manager

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem, dostarczeniem i montażem wyposażenia sklepów, biur, stacji benzynowych, hoteli oraz innych obiektów, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Klientów Kluczowych. Miejscem pracy jest Toruń.

Specjalista ds. Klientów Kluczowych

Miejsce pracy: Toruń

 Pracodawca:

Toruńska spółka o globalnym zasięgu. Producent i dostawca szerokiej gamy wyrobów skierowanych do wszystkich kategorii sklepów, magazynów, hoteli, akademików, restauracji, galerii handlowych, biur, stacji benzynowych, aptek włącznie z projektowaniem, wykonawstwem i montażem wyposażenia, mebli i reklam na najwyższym poziomie. Firma jest obecna na rynku europejskim i światowym. Nieustannie doskonali produkty i poszukuje innowacyjnych rozwiązań. Wdraża nowe technologie i maszyny, współpracując z renomowanymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • Twoim zadaniem będzie nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami pracodawcy, w tym:
    • Odpowiedzialność za budowanie i rozwijanie współpracy z klientami kluczowymi oraz ich obsługa i realizacja wyznaczonych celów,
    • Tworzenie ofert zgodnych z potrzebami kluczowych klientów,
    • Prowadzenie negocjacji handlowych, sporządzanie umów,
    • Spotkania biznesowe (również wyjazdowe, do dyspozycji służbowy samochód),
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i polityki sprzedaży,
    • Ogólna znajomość zagadnień technicznych (np. podstawowa wiedza z wybranych dziedzin: design/projektowanie/produkcja/montaż/serwis/wyobraźnia przestrzenna/oko do szczegółów),
  • Osoba na tym stanowisku będzie opiekunem relacji z najważniejszymi klientami pracodawcy, do których należą renomowane światowe marki z dziedziny handlu, hotelarstwa, stacji benzynowych i wyposażenia wnętrz,
  • Będziesz współpracować z klientem oraz naszym zespołem na różnych etapach cyklu życia produktów i usług – od poznania potrzeb klienta, poprzez prezentację, uzgodnienia, produkcję, dostawę i montaż aż po zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
  • Twoim bezpośrednim przełożonym będzie dyrektor handlowy ale będziesz także blisko współpracować z działami produkcji, konstrukcji i logistyki. Dlatego Twoja ogólna wiedza techniczna jest dla nas ważnym atutem.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B,
  • Znajomości sztuki negocjacji, asertywności, umiejętności interpersonalnych,
  • Zaangażowania i dobrego planowania własnej pracy,
  • Komunikatywności, umiejętności kształtowania pozytywnych relacji,
  • Rzetelności i pilnowania terminów,
  • Otwartości na zmiany technologiczne i ciągły rozwój wraz z firmą,
  • Wykształcenia wyższego albo średniego handlowego/technicznego,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B, gotowości do wyjazdów w jedno lub dwudniowe delegacje,
  • Sprawnego posługiwania się pakietem MS Office,
  • Ogólnej wiedzy technicznej.

Mile widziane:

  • Wykształcenie ekonomiczne/handlowe/techniczne,
  • Komunikatywna znajomość: j. angielskiego, francuskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B,
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 6.200 – 7.000 zł brutto,
  • Wypłatę prowizji od zrealizowanych projektów,
  • Premię uznaniową,
  • Premie świąteczne 2 razy w roku,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Stabilną pracę w firmie dążącej do ciągłego rozwoju,
  • Możliwość wieloletniego zatrudnienia,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe, udział w międzynarodowych targach,
  • Współpracę z przedstawicielami globalnych marek,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pojazd służbowy,
  • Szkolenia branżowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko” z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.