Elektromechanik w drukarni

Dla naszego klienta, firmy z branży poligraficznej, poszukujemy kandydatów na Elektromechanika. Pracodawca jest liderem w produkcji opakowań z kartonu litego i mikrofali, jednym z największych w Polsce producentów opakowań z kartonu.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Toruń

System pracy: dwie zmiany (6-14; 14-22), poniedziałek – sobota (za pracę w sobotę dzień wolny do odebrania w tygodniu).

Pracodawca: drukarnia, producent opakowań z kartonu

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie maszyn w ruchu,
  • utrzymanie poprawnego funkcjonowania maszyn poligraficznych,
  • reagowanie na bieżące potrzeby,
  • konserwacja i naprawa maszyn drukarskich

Oczekiwania pracodawcy:

  • gotowość do pracy zmianowej – dwie zmiany (6-14; 14-22), poniedziałek – sobota (za pracę w sobotę dzień wolny do odebrania w tygodniu),
  • mile widziane dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku: elektromechanik/elektryk/mechanik,
  • chęć do pracy i nauki,
  • gotowość do wzięcia udziału w przyuczeniu do naprawy maszyn poligraficznych,
  • wykształcenie zawodowe, mechanik, elektryk

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (tylko pełen etat),
  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Bony Sodexo,
  • Spotkanie integracyjne całej firmy raz do roku,
  • Pełną odzież ochronną,
  • Pomoc przy wdrożeniu do obowiązków (szkolenie przez pracownika na analogicznym stanowisku)

Miejsce pracy znajduje się w Toruniu, w dzielnicy dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Pracodawca szuka pracownika, który chciałby związać się z firmą na dłużej. W zamian oferuje stabilne zatrudnienie i dobre wynagrodzenie. Kandydaci mogą posiadać doświadczenie z innych branż, niekoniecznie poligrafii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko” z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.