Inżynier konstruktor

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem, dostarczeniem i montażem wyposażenia sklepów, biur, stacji benzynowych, hoteli oraz innych obiektów, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera konstuktora. Miejscem pracy jest Toruń.

Miejsce pracy: Toruń

 Pracodawca:

Toruńska spółka o globalnym zasięgu. Producent i dostawca szerokiej gamy wyrobów skierowanych do wszystkich kategorii sklepów, magazynów, hoteli, akademików, restauracji, galerii handlowych, biur, stacji benzynowych, aptek włącznie z projektowaniem, wykonawstwem i montażem wyposażenia, mebli i reklam na najwyższym poziomie. Firma jest obecna na rynku europejskim i światowym. Nieustannie doskonali produkty i poszukuje innowacyjnych rozwiązań. Wdraża nowe technologie i maszyny, współpracując z renomowanymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie konstrukcji trójwymiarowych (wyposażenie hoteli, sklepów, reklamy zewnętrzne)
  • Tworzenie rysunków technicznych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz próbami i testami
  • Samodzielne prowadzenie projektów
  • Wprowadzanie innowacji konstrukcyjnych i technologicznych

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego o profilu mechanicznym, budowlanym lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Zaangażowania i dobrego planowania własnej pracy
  • Otwartości na zmiany technologiczne i ciągły rozwój wraz z firmą
  • Umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności i odpowiedzialności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 6.000 – 7.000 zł brutto,
  • Wypłatę prowizji od zrealizowanych projektów,
  • Premię uznaniową,
  • Premie świąteczne 2 razy w roku,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Stabilną pracę w firmie dążącej do ciągłego rozwoju,
  • Możliwość wieloletniego zatrudnienia,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe,
  • Współpracę z przedstawicielami globalnych marek,
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko” z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.