Inżynier Produktu

Poszukujemy Inżyniera Produktu dla globalnego producenta wyrobów z tworzyw sztucznych i metali.

Nasz klient jest producentem wysokiej jakości połączeń elektrycznych stosowanych w samochodach ciężarowych i osobowych oraz przewodów i spirali pneumatycznych. Zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Dysponuje nowoczesnym działem wtryskarek oraz narzędziownią, realizuje w pełni kompleksowe usługi w zakresie wykonania oprzyrządowania do przetwórstwa tworzyw sztucznych z wykorzystaniem systemów CAD/CAM. Pracodawca realizuje swoją misję z zachowaniem dbałości o bezpieczne środowisko pracy, zrównoważony rozwój oraz społeczną odpowiedzialność biznesu.

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w najlepszy możliwy sposób – aplikuj! Otrzymasz wszelkie narzędzia pracy, wsparcie i pomoc doświadczonych kolegów, benefity pracownicze, możliwość awansu i wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie/prototypowanie nowych wyrobów z tworzyw sztucznych i metali, głównie dla branży automotive
  • Opracowywanie i nadzorowanie zmian w produktach,
  • Udoskonalanie istniejących wyrobów,
  • Kontrola i nadzór nad obowiązującymi branżowymi trendami rozwoju oraz normami technicznymi, poprzez m.in.: uczestnictwo na forach branżowych, targach, w komitecie normalizacyjnym ISO, przy współpracy z jednostkami naukowymi itd.
  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów technicznych (zgodnie z procedurą APQP) w celu uruchomienia nowego wyrobu,
  • Tworzenie, udostępnianie i nadzorowanie dokumentacji konstrukcyjno-produkcyjnej,

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w projektowaniu
  • Mile widziani studenci ostatniego roku, którzy chcą nabyć doświadczenie na stanowisku Inżyniera Produktu
  • Biegła umiejętność posługiwania się programami do modelowania i tworzenia dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej.
  • Konieczna znajomość oprogramowania Inventor lub SolidWorks,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. na poziomie B2,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Znajomość wymagań branży Automotive (IATF, AIAG, VDA) – mile widziane

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności lub doświadczenia,
  • Poszerzanie wiedzy i doświadczenia poprzez: podróże służbowe, np. targi (krajowe i zagraniczne), uczestnictwo w obradach komitetu normalizacyjnego ISO, współpracę z jednostkami naukowymi przy wdrożeniu nowych produktów, badania i wdrożenia w międzynarodowym zespole inżynierów złożonych z członków z wszystkich fabryk, inne,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość wieloletniej współpracy,
  • Bogaty pakiet benefitów, naukę j. angielskiego w godzinach pracy,
  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych – Kaizen),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów),
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko” z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.