Kierownik działu planowania (zarządzanie zapasami)

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Planowania i Zarządzania Zapasami

Miejsce pracy:  Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

1. Planowanie produkcji
a. Efektywny nadzór nad właściwym zaplanowaniem procesu produkcji oraz optymalizacją obłożenia maszyn.
b. Codzienna analiza raportów obłożenia maszyn we współpracy ze Specjalistą ds. Planowania i zarządzania zapasami.
c. Ustalanie terminów produkcji brakujących detali na podstawie analizy stanów magazynowych oraz planów sprzedaży
d. Przygotowywanie propozycji optymalizacji procesów produkcyjnych w porozumieniu z Kierownikiem Procesu Produkcyjnego oraz Kierownikiem Działu Montażu.
e. Przedstawianie propozycji optymalizacji obłożenia maszyn.

2. Zarządzanie zamówieniami dla klientów na montażu / produkcji
a. Nadzorowanie realizacji zleceń produkcyjnych i montażowych oraz ustalanie priorytetów wykonania tych zleceń.
b. Składanie zamówień do Działu Zakupów na komponenty niezbędne do utrzymania ciągłości produkcji oraz montażu.
c. Nadzorowanie poprawności wygenerowanych zleceń produkcyjnych i montażowych.
d. Określanie terminów realizacji zamówień oraz przekazywanie tych informacji do Biura Wsparcia Sprzedaży.
e. Bieżący monitoring stopnia wykonania zleceń produkcyjnych i montażowych.
f. Nadzór nad organizacją pracy oraz monitorowanie procesów realizowanych na produkcji oraz montażu.
g. Nadzór nad poprawnością uzupełniania krajowych stanów magazynowych oraz bieżące uzgadnianie tych stanów w porozumieniu z Biurem Wsparcia Sprzedaży i Działem Sprzedaży.
h. Współpraca z Działem Zakupów w zakresie utrzymywania w Magazynie Surowców optymalnych stanów magazynowych komponentów, niezbędnych do realizacji zleceń montażowych.

3. Kontrolowanie stanów magazynowych w Magazynie i nadzór nad utrzymaniem ich optymalnego (minimalnego) stanu.
4. Nadzór nad procesem zamawiania wzorców.
5. Monitoring przerzutów palet między magazynami.
6. Bieżące kontrolowanie wskaźników i sporządzanie raportów.
7. Przygotowywanie raportów i analiz na polecenie przełożonego.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia  na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Dobrej znajomości Excela,
  • Komunikatywnego j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w firmie dążącej do ciągłego rozwoju,
  • Możliwość wieloletniego zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ZFŚS, grupowe ubezpieczenie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko” z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.