Kierownik Spedycji

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją szerokiej gamy artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik Spedycji. Miejscem pracy jest Bydgoszcz.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Pracodawcą jest producent szerokiej gamy wyrobów z tworzyw sztucznych. Lider rynku o europejskim zasięgu i jedna z największych firm w swojej branży. Produkty tworzone przez tę firmę znajdują zastosowanie w domu, garażu i piwnicy. Każdy członek rodziny, od niemowlaka po seniora, znajdzie w ofercie firmy praktyczne produkty dla siebie. Pracodawca szuka osób otwartych i pełnych zapału do kreowania nowej jakości życia: długiego i dobrego życia…

Kogo szukamy? Osoby z analitycznym umysłem, dobrze zorganizowanej,
potrafiącej wyznaczać priorytety zadaniom i dobrze znoszącej presję czasu.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie oraz nadzór nad procesami związanymi z wysyłkami,
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu,
  • Analizy i raportowanie KPI w zakresie realizacji wysyłek i transportu,
  • Monitorowanie i optymalizację kosztów transportu,
  • Poszukiwanie nowych podwykonawców usług transportowych oraz prowadzenie analizy rynku pod tym kątem,
  • Monitorowanie współpracy z przewoźnikami,
  • Komunikację z Działem Sprzedaży, Planowania, Magazynem, Montażem oraz innymi fabrykami Grupy w celu potwierdzenia terminów i transportów.

Oczekiwania pracodawcy:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (transport, logistyka),
  • Praktyczna znajomość programu Excel – poziom zaawansowany,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie w przedziale 6500 – 7500zł brutto,
  • Współpracę w międzynarodowym zespole,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej – Luxmed,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Platformę on-line do podwyższania kompetencji,
  • Kursy i szkolenia zawodowe,
  • Dofinansowanie do świąt 2 x w roku,
  • Dofinansowanie wypoczynku, ZFŚS

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko” z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.