Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

  • Pełen etat
  • Bydgoszcz
  • Aplikację zakończono

Aktualnie do naszego bydgoskiego oddziału poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Młodszego Konsultanta ds. Rekrutacji.

Jeśli marzy się Tobie nieustający rozwój kwalifikacji i praca w zgranym, a zarazem różnorodnym zespole sprawdź naszą ofertę!

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • przejrzyste warunki finansowe,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • lunch time
Zakres obowiązków:
  • rekrutacja pracowników tymczasowych,
  • prace kadrowo-administracyjne,
  • aktywne prowadzenie kampanii społecznościowych,
  • dbanie o rozwój firmy na polskim rynku,
  • tworzenie raportów,
  • współpraca z innymi oddziałami i sektorami firmy,
  • bieżąca opieka nad przydzielonymi projektami (komunikacja z klientami oraz z pracownikami)
Oczekiwania:
  • zaangażowanie,
  • chęć rozwoju i gotowość do nauki,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość Ustawy o Pracy Tymczasowej będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko” z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.