Operator maszyn produkcyjnych

Dla klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Toruń

rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności instalacji, maszyn i urządzeń w zakresie automatyki
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii (konserwacja, remonty, montaż, prace kontrolno-pomiarowe)
  • Przezbrajanie i regulacje bieżące maszyn
  • Wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Udział w projektach dotyczących usprawnień i nowych wdrożeń

Oczekiwania pracodawcy:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Automatyk, w dziale utrzymania ruchu
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP E
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Perspektywę długoterminowego zatrudnienia i rozwoju kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od poziomu kompetencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko” z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.