Pracownik Obsługi Klienta z językiem hiszpańskim

Poszukujemy pracownika dla naszego klienta, firmy, która skupia się na rozwiązywaniu problemów prawnych, ekonomicznych i administracyjnych oraz udzielaniu pomocy drogowej firmom transportowym działającym na terenie Europy.

miejsce pracy: Toruń

rodzaj umowy: Umowa o pracę

Praca polega na wsparciu telefonicznym klientów i prowadzeniu rozmów z kolegami z hiszpańskiego oddziału firmy.

Rodzaj pracy: biurowa, call center, branża transportowa

System pracy:  od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

  • telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta hiszpańskojęzycznego w branży transportu międzynarodowego,
  • wsparcie działu prawnego w opracowywaniu wniosków,
  • administracja biurowa,
  • udział w międzynarodowych projektach

Oczekiwania pracodawcy:

  • znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie na poz. C1/ C2,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym,
  • komunikatywność, operatywność i zaangażowanie,
  • pracodawca szuka osób do długotrwałej współpracy,
  • jeśli nie masz wykształcenia ani wiedzy prawniczej – nie szkodzi, najważniejsza jest doskonała znajomość języka hiszpańskiego

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • dofinansowanie do nauki języków,
  • dofinansowanie pakietu socjalnego (ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport),
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie o europejskim zasięgu,
  • możliwość pracy zdalnej w ustalonych przypadkach,
  • premie świąteczne w atrakcyjnej wysokości

Miejsce pracy znajduje się w Toruniu, w dzielnicy Wrzosy. Pracodawca szuka pracownika, który chciałby związać się z firmą na dłużej. W zamian oferuje stabilne zatrudnienie i dobre wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko” z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.