SAP Consultant WM, LE

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją szerokiej gamy artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydata na stanowisko SAP Inhouse Consultant. Miejscem pracy jest Bydgoszcz (obecność w biurze będzie wymagana).

SAP Inhouse Consultant

SAP Warehouse Management  & Logistics Execution

Miejsce pracy: Bydgoszcz/hybrydowo

Pracodawcą jest producent szerokiej gamy wyrobów z tworzyw sztucznych. Lider rynku o europejskim zasięgu i jedna z największych firm w swojej branży. Produkty tworzone przez tę firmę znajdują zastosowanie w domu, garażu i piwnicy. Każdy członek rodziny, od niemowlaka po seniora, znajdzie w ofercie firmy praktyczne produkty dla siebie. Pracodawca szuka osób otwartych i pełnych zapału do kreowania nowej jakości życia: długiego i dobrego życia…

Jesteś osobą o analitycznym umyśle zorientowaną na rozwiązania? Uwielbiasz przejawiać inicjatywę? Presja czasu jest tym, co napędza Cię do działania? Elastyczność i pragmatyzm są Twoimi atutami? Pracujesz zespołowo z orientacją na zaspokajanie potrzeb klienta? Rozumiesz biznes? Właśnie takiego pracownika szukamy!

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie 1 i 2 poziomu w modułach logistycznych SAP,
  • Wykonanie niezbędnych dostosowań,
  • Wsparcie i szkolenie użytkowników w zakresie optymalnego wykorzystania systemu i jego funkcjonalności,
  • Definiowanie wymagań usprawniania wdrażania SAP,
  • Obsługa infrastruktury IT na poziomie 1

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie jako konsultant SAP Inhouse lub SAP Key User dla SAP Warehouse Management i Materials Management; alternatywnie w SAP Production Planning and Control,
  • Wiedza w zakresie procesów biznesowych obejmująca: produkcję, łańcuch dostaw, administrację sprzedaży oraz wymogi prawne,
  • Solidne zrozumienie biznesu i wykorzystanie IT jako narzędzia do poprawy wyników biznesowych w branży produkcyjnej,
  • Dostosowywanie SAP w idealnym skrypcie SAP i/lub  Smartforms,
  • Solidna znajomość modułów logistycznych SAP  i  FI/CO,
  • Język angielski w mowie i piśmie na poziomie B2/C1,

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę/B2B,
  • Wynagrodzenie w przedziale 8.000 – 10.000 zł brutto,
  • Pracę w modelu hybrydowym,
  • Współpracę w międzynarodowym zespole,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej – Luxmed,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Platformę on-line do podwyższania kompetencji,
  • Kursy i szkolenia zawodowe,
  • Dofinansowanie do świąt 2 x w roku,
  • Dofinansowanie wypoczynku, ZFŚS

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko” z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii. AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.