Słodka praca z wolnymi weekendami

AA Euro Recruitment Poland Sp. z .o.o. aktualnie poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy przy produkcji cukierniczej.

Cenisz sobie wolne weekendy i stabilność zatrudnienia w oparciu o etat? Szukasz przyjemnej pracy w sektorze produkcyjnym? A może przepadasz za słodkościami? Jeśli odpowiedziałaś/eś twierdząco na jedno z powyższych pytań ta oferta jest dla Ciebie!

Lokalizacja: Toruń

Zakres obowiązków:

  • pakowanie gotowych wyrobów,
  • kontrola jakości,
  • układanie na palety,
  • streczowanie

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie miesięczne + premia frekwencyjna,
  • pełne przeszkolenie i wdrożenie do pracy,
  • wolne weekendy z możliwością płatnych nadgodzin w soboty

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowania i uczciwości,
  • pozytywnego nastawienia do współpracy,
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne – warunek konieczny!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV  poprzez opcję  „Aplikuj na to stanowisko”.

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o., jako pracodawca.